Erkend asbestdeskundige
AMEC

A&G Management en Consulting

3210 Lubbeek, provincie Vlaams-Brabant

Contact

  • Kerkenbosstraat 14
    3210 Lubbeek

Erkend asbestdeskundige te Lubbeek

Over A&G Management en Consulting

Wie is A&G Management en Consulting?

Met Lubbeek als uitvalsbasis biedt A&G Management en Consulting diensten rond asbestinventarisatie aan. Het werkgebied omvat ook verschillende nabijgelegen steden en gemeenten. Vanuit de vestiging in Lubbeek (3210) werkt het bedrijf als gecertificeerd asbestdeskundige. De onderneming richt zich op onderzoek naar asbestverdachte toepassingen en op de informatie die eigenaars nodig hebben voor hun gebouw, overdracht of geplande werken.

Welke diensten voert A&G Management en Consulting uit?

A&G Management en Consulting voert onder meer de volgende diensten uit: Advies bij asbestverwijdering, Asbest staalname, Asbestattest bij schenking, Asbestattest bij verkoop, Asbestattest gemeenschappelijke delen, Asbestattest vernieuwen, Asbestonderzoek, Destructieve inventarisatie vóór sloop, Niet-destructieve asbestinventarisatie en Opmaak asbestinventaris. Dit aanbod omvat zowel onderzoek en inventarisatie als de opmaak of vernieuwing van attesten. Ook opdrachten die samenhangen met verkoop, schenking, gemeenschappelijke delen, sloop of asbestverwijdering vallen binnen de gepubliceerde specialiteiten.

In welke regio’s is A&G Management en Consulting actief?

A&G Management en Consulting werkt vanuit Lubbeek en is actief in Lubbeek en verschillende omliggende gemeenten en regio’s.

Waarom met A&G Management en Consulting samenwerken?

Een samenwerking met A&G Management en Consulting biedt toegang tot één gecertificeerde deskundige voor onderzoek, inventarisatie en attestering. Eigenaars kunnen zo een dienst kiezen die aansluit bij hun pand en de aanleiding van de opdracht. Door de vestiging in Lubbeek is het bedrijf bovendien lokaal verankerd voor opdrachten in de omgeving.

Locatie op de kaart

Kaart wordt geladen…

Diensten van A&G Management en Consulting

  • Advies bij asbestverwijdering
  • Asbest staalname
  • Asbestattest bij schenking
  • Asbestattest bij verkoop
  • Asbestattest gemeenschappelijke delen
  • Asbestattest vernieuwen
  • Asbestonderzoek
  • Destructieve inventarisatie vóór sloop
  • Niet-destructieve asbestinventarisatie
  • Opmaak asbestinventaris

Bedrijfsgegevens

Ondernemingsnummer
BE 0834.249.686
Controleer bedrijf
KBO check
Controleer bedrijf
Check inhoudsplicht

Bent u eigenaar van A&G Management en Consulting? Claim of corrigeer deze pagina.

Werkgebied van A&G Management en Consulting

A&G Management en Consulting is actief in de volgende gemeenten:

Lubbeek, Lubbeek (Binkom), Lubbeek (Pellenberg), Boutersem, Holsbeek, Holsbeek (Nieuwrode), Tielt-Winge (Meensel-Kiezegem), Tielt-Winge, Bierbeek, Glabbeek

Reviews

Momenteel hebben wij geen reviews ontvangen over A&G Management en Consulting. Contacteer ons als u een review wilt schrijven.

Asbestattest prijs in Lubbeek

De prijs voor een asbestattest in Lubbeek ligt gemiddeld tussen € 395 en € 695, afhankelijk van de oppervlakte en complexiteit van uw woning. Vraag hier gratis offertes aan en vergelijk meerdere erkende deskundigen in Vlaams-Brabant.

Ontvang tot 4 gratis asbestattest offertes

100% vrijblijvend. Erkende asbestdeskundigen uit uw regio nemen binnen 48 uur contact op.

Vraag mijn offertes aan